pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Audaces DigiFlash

Oprogramowanie do digitalizacji szablonów - opatentowane rozwiązanie pozwalające na wprowadzanie szablonów w najprostszy i najszybszy, a jednocześnie najbardziej technologicznie zaawansowany sposób - po zrobieniu zdjęcia po prostu przenosi się je do systemu, który rozpoznaje obrysy i umożliwia utworzenie szablonów.

Znaczącą oszczędność czasu uzyskuje się dzięki możliwości digitalizacji wielu szablonów w tym samym czasie (6 szablonów w 45 sekund zamiast 7 minut przy użyciu klasycznego digitizera!). Ilość potrzebnego miejsca zostaje z kolei zredukowana dzięki mocowanej do ściany tablicy digitalizacyjnej, która zastąpiła klasyczny, stojący digitizer.

Można stosować dowolny aparat cyfrowy o rozdzielczości 3 megapikseli. System automatycznie koryguje perspektywę i ewentualną deformację soczewki.

W komplecie znajduje się tablica digitalizacyjna o polu pracy 130x72cm, bardzo łatwa w transporcie - można ją zwinąć i przewozić w tubie. Doskonałe rozwiązanie dla firm wykonujących usługi stopniowania. Z tablicą można pojechać do klienta i sfotografować szablony w jego firmie, a po powrocie wprowadzić je do systemu. Tablica DigiFlash może być zainstalowana na ścianie, jak i rozłożona na płaskim podłożu.

W komplecie jest też zestaw magnesów do mocowania szablonów.

Program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Do stworzenia kompletnego zestawu systemu komputerowego przygotowania produkcji potrzebujesz także:Dane techniczne
System operacyjny:
Windows XP/Vista/7/8
Rozmiar tablicy:
130x72 cm
Wymagany aparat:
min. 3 megapiksele

Audaces DigiFlash

Cena
Kontakt
 © SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl