pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Finansowanie

Naszym celem jest zapewnienie klientom takich produktów i usług, aby proces inwestycji w firmie kosztował jak najmniej czasu i pieniędzy. Próbując wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, przedstawiamy portfolio produktów finansowych, dobranych do potrzeb modernizacji firmy.

Dotacje Unii Europejskiej

W ramach programu podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw można ubiegać się o zwrot do 70% wartości inwestycji. Staramy się w miarę posiadanej wiedzy oraz możliwości dostosowywać naszą ofertę oraz warunki realizacji zamówień do odpowiednich wymogów formalnych.

Dotacje z Urzędu Pracy

Obecnie znaczny procent naszej sprzedaży realizowany jest dzięki wykorzystaniu funduszy z Urzędu Pracy. Istnieje możliwość refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla nowego pracownika - do wysokości sześciokrotnego przeciętnego wynagrodzenia. Chętnie pomożemy Państwu w odpowiednim przygotowaniu oferty oraz dostosujemy warunki zamówienia do odpowiednich wymogów formalnych.

Leasing

To często stosowana i atrakcyjna forma kredytowania. Przy odprowadzaniu podatku można odliczyć część podatku VAT, a pozostałe koszty (opłatę wstępną, manipulacyjną oraz kwotę miesięcznej płatności) włączyć do kosztów uzyskania przychodu.

Kredyt

Proste procedury oraz krótki czas oczekiwania na decyzję to tylko główne zalety kredytu ratalnego. Propozycja skierowana przede wszystkim do odbiorców indywidualnych.

Obecnie nie jesteśmy związani umową z żadnym konkretnym bankiem lub towarzystwem finansowym. Rynek usług finansowych oferuje bardzo szerokie spektrum propozycji, z których nie chcemy wybierać jednej i narzucać naszym klientom. W praktyce najczęściej to nasi klienci zgłaszają się do nas z wcześniej wybraną organizacją finansującą zakup.

Jeśli jednak nie macie Państwo jeszcze wybranego leasingodawcy lub kredytodawcy, to z przyjemnością pomożemy w kontakcie z organizacjami finansowymi, z którymi najczęściej finalizujemy transakcje.


© SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl