pl

LOGOWANIE

Login: 
Hasło: 
  

Audaces Apparel

AUDACES Apparel to oprogramowanie składające się z dwóch głównych aplikacji. Patterns służy do modelowania i stopniowania szablonów, Marker - do przygotowania układów kroju. Opcjonalnie w pakiecie można zamówić również Marker Expert - program do optymalizacji układu kroju.

Patterns - bardzo proste i przyjazne użytkownikowi oprogramowanie. Stopniowanie, modelowanie, tworzenie dodatkowych szablonów na obłożenia, podszewkę itd., tworzenie zaszewek, fałd, dodawanie punktów spotkań, szwów i wiele innych funkcji niezbędnych każdemu konstruktorowi - wszystko bardzo łatwe do opanowania dzięki intuicyjnym funkcjom, opisom poszczególnych kroków, pokazującym się w trakcie wykonywania operacji. Na podstawie już istniejących modeli można tworzyć kolejne, modyfikując wybrane elementy. Program pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie modelu, również w porównaniu z innymi dostępnymi programami.

Marker - tworzy układy na materiałach o dowolnej szerokości i automatycznie oblicza zużycie materiału. Pracuje z układem otwartym, z rękawa, w pasy, kraty i inne wzory, układa złożone szablony wzdłuż złożenia materiału, modyfikuje ilość szablonów odpowiednio do rozmiarów, typu materiału i właściwości układu, umożliwia ułożenie szablonów w wybranej odległości od siebie, definiuje obrót szablonu, symetrię, złożenia. Automatycznie dopasowuje elementy do materiałów poddających się wykurczeniu. Umożliwia powtarzanie i cofanie operacji dowolną ilość razy. Zapobiega błędom podczas wykrawania: przed wydrukiem system powiadamia o nakładających się na siebie lub brakujących szablonach. Posiada inteligentne narzędzie do wyszukiwania plików układów: wg nazwy, modelu, klienta lub słowa kluczowego. Pokazuje wszystkie informacje o układzie - zużycie materiału, szerokość, długość układu, ilość wykorzystanych elementów. Dopuszcza grupowanie elementów, konfiguruje kierunek lub linie referencyjne dla układów złożonych oraz obszar pracy.

Program jest kompatybilny z większością automatycznych cutterów. Po zdefiniowaniu modelu i materiału, program automatycznie kalkuluje polecenie wykrawania. Kalkulacja bierze pod uwagę: szerokość stołu krojczego, typ materiału, maksymalną długość układu, oczekiwaną wydajność, maksymalną liczbę warstw oraz ilość kolorów. Umożliwia precyzyjny wydruk na ploterze oraz gwarantuje utrzymanie wysokich standardów podczas całego procesu produkcyjnego.

Wykorzystujący sztuczną inteligencję Audaces Marker Expert jest programem do optymalizacji układów kroju, który pozwala uzyskać najlepszy wskaźnik wykorzystania materiału. Posiada wszystkie funkcje programu do automatycznego tworzenia układów, co dodatkowo zwiększa jego efektywność. Umożliwia operatorowi manualne ułożenie dużych elementów, a następnie automatyczne ułożenie małych elementów, z wykorzystaniem pozostałych wolnych przestrzeni. Aby ułatwić operowanie elementami układu, system pozwala na grupowanie i rozgrupowanie dowolnych elementów. Posiada możliwość tworzenia list układów, które zostaną automatycznie skalkulowane i wygenerowane w wolnym czasie.

Programy dostępne są w polskiej wersji językowej.

Do stworzenia kompletnego zestawu systemu komputerowego przygotowania produkcji potrzebujesz także:Dane techniczne
System operacyjny:
Windows XP/Vista/7/8
Procesor:
1,8 GHz
Pamięć:
1 GB
Zalecany monitor:
min. 17"

Audaces Apparel

Cena
Kontakt
 © SAMEX 2023
design by MU Studio
engine by www.mdes.pl